ZAYIFLAMA KAMPINDA 38 GÜNDE 19 KİLO VERDİM

Hepimizin deneyimleri vardır. Geçmişte hayli kilolu bir insan olarak şuan nasıl böyle zayıf olabildiğimi anlatmayı kendime görev bildim.

Yemek yemeyi tümden keserek zayıflayamazsınız. Hele yediklerinizi kusarak hiç. Diyet listeleri işe yaramıyor, zayıflama hapları para tuzağı, mide kelepçesi, mide balonu ölüm oyunu… Kiloluysanız hepsine inanacağınız tutar. Nitekim zayıflama kampına başlayana kadar bunların hemen hepsini yaptım. Zayıflama kampına gitmeye karar vermeden önce zayıflama hapı kullanıyordum. Ve tabi ki işe yaramıyordu. Neredeyse uğruna cüzdanımı tümüyle gözden çıkardığım yöntemler bana daha fazla kilo olarak geri dönüyordu.

24 yaşında, 1.62 boyunda bir genç kızdım. 98 kiloydum. 2011 mart ayında  özel bir zayıflama kampına gittim. 38 günde 19 kilo verdim. Özel zayıflama kampı derken kastim şu; fazlaca duyulmamış, fazlaca reklamı yapılmamış, birilerinin ölümüne sebep olup da kara leke almamış kendi halinde bir zayıflama kampı işte. Bu zayıflama kampında zayıflamaktan ziyade zayıf kalmayı da öğreniyorsunuz.

—————————————————————————————-

Bodrum’daki zayıflama kampları, İstanbul’daki zayıflama kampları, İzmir’deki zayıflama kampları, Eskişehir’deki zayıflama kampları, Muğla’daki zayıflama kampları, Antalya’daki zayıflama kampları, İstanbul’da zayıflama kampı var mı, Bursa’da zayıflama kampı var mı, Eskişehir’de zayıflama kampı var mı, Türkiye’deki tüm zayıflama kampları, en çok zayıflatan zayıflama kampları, en etkili ve hızlı zayıflama kampları

Reklamlar
Yorum bırakın

8 Yorum

 1. 150 kiloyum nasıl zayıflarım yardım edin bana

  Cevapla
 2. zübeyde demir

   /  Mayıs 23, 2014

  Yazdıklarınızı okudum we karar wermeye clşıyorum kampınızn ücretini nasıl bir yer oldugu hakknda bna bilgi werebilir msnz

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

 • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

 • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

 • Zayıflama Kampı

  HK Performans!

 • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: