ZAYIFLAMA KAMPINDA 29 KİLO ZAYIFLAMA, BANA HAKARET EDEN SEVGİLİ PATRONUMA NİSPET OLSUN!

Gelişerek Zayıflama DergisiBenim zayıflama hikayem tek taraflı bir aşk öyküsüyle başladı. İkinci şahıs bizzat patronumdu. Dışardan bakıldığında hafif göbekli, iyi giyimli bir beyefendiydi sadece. Bana karşı olan ilgisini farkediyordum ama görmezden geliyordum. Ofisteki kızlar da farkındaydı ve benim gibi kilolu bir kıza karşı gösterdiği bu aşırı ilgiye onlar da bir anlam veremiyordu. Ve birgün korktuğum başıma geldi. Bana açıldı. Ben ise saygımdan biraz da, başımı öne eğip böyle birşeyin mümkün olmayacağını söyledim. İlkin kabullenir gibi gözükse de zamanla ısrarcı davranmaya başladı. Öyle ki kabul etmesem işten kovacağını bile düşünür olmuştum.

Üslubu gitgide tehditkâr bir hâl alıyordu. Olanlara dayanamayıp karşısına çıktığım o gün çok net bir şekilde istemediğimi, bu düşünceyi kafasından silmesi gerektiğini söyledim. Bana ne cevap verdi biliyor musunuz? “Şişko, sen de neyine güvendin ki! Acıdım ben sana, zayıflasan belki de güzel bir kız olurdun, seni birzayıflama  kampına yollardım, en pahalı kamplardan birine. Ben seni bu bedeninle değil, zayıflamış halinle düşündüm hep ve kendi imkanlarınla bir kampa başlayamayacağına göre seni kafamda bitirmenin de zamanı gelmiş demektir. Çıkabilirsin.” Bunun gibi şeylerdi işte. O kadar ağırdı ki bu sözler, hemen wc’ye gidip canım çıkana kadar ağladım. Ve karar verdim o gün, geleceğim için biriktirdiğim tüm paramı gerekirse bir zayıflama kampına yatıracaktım. Hemen o günden araştırmaya başladım. Sanal ortamdan hakkında iyi şeyler duyduğum bir zayıflama kampının bizzat kurucuyla tanışma fırsatını yakaladım. Önce Sayın Halil Kargulu ile kısa bir sohbetimiz oldu ve takip eden 15 gün içinde HK Performans Yatılı Zayıflama Kampı‘na başlayacaktım. Bu süre içerisinde işimi bıraktım. Sonra belki de daha iyi bir işim olacaktı. En azından içimde her an kovulacakmışım gibi bir his taşımayacaktım. zayıflama başarısı

HK Performans Zayıflama Kampı‘nda hayatımın en eğlenceli günlerini yaşadım. Zayıflama kampının kapısından girerken 84 kiloydum, çıkarken 53. Herşey o kadar çabuk gelişti ki zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmadım. Zayıflama kampından çıktıktan 1 hafta sonra eski ofisime giderek patronumun kapısını çaldım. Beni görünce şok oldu tabi ki, ben ise sadece teşekkür ettim ona. Onun o ağır sözleri olmasa zayıflama kampına yazılmayacaktım.

İşte hayatımızda birşeyler oluyor, tam mahvoldum derken bir bakıyorsunuz orası sizin için bir çıkış kapısı oluvermiş. Aslında zayıflamak dert değilmiş. Doğru yöntemi bulduktan sonra her problemin bir çözümü varmış. Bunu yaşayarak öğrendim. HK Performans Zayıflama Kampı‘nda tüm hayatım değişti ve ben artık kilo almaktan korkmuyorum bile. Çünkü ben orada sadece zayıflamayı değil, aynı zamanda zayıf kalmayı da öğrendim.

Zayıflama kampı konusunda alternatifsiz tek adres bence Hk Performans uygulamalarıdır.

—————————————————————————————-

Bodrum’daki zayıflama kampları, İstanbul’daki zayıflama kampları, İzmir’deki zayıflama kampları, Eskişehir’deki zayıflama kampları, Muğla’daki zayıflama kampları, Antalya’daki zayıflama kampları, İstanbul’da zayıflama kampı var mı, Bursa’da zayıflama kampı var mı, Eskişehir’de zayıflama kampı var mı, Türkiye’deki tüm zayıflama kampları, en çok zayıflatan zayıflama kampları, en etkili ve hızlı zayıflama kampları

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: