EN İYİ VE EN GÜVENİLİR ZAYIFLAMA YÖNTEMİ, HK PERFORMANS İLE 51 KİLO ZAYIFLAMA BAŞARISI-RESİMLİ

gelişerek zayıflama programıMerhaba DOST,

Bu satırları okumaya başlamışsan, bil ki sen de ARAYANLARDANSIN!

Ya da benim ve KİLOKARDEŞLERİM  gibi ARADIĞINI BULANLARDANSIN!

Yani yalnız değilsin… Sadece isimlerin, rollerin, mekan ve zamanların değiştiği kendi hayat senaryolarımızın esas kahramanlarıyız hepimiz. *Kilokardeşliği de ne demekmiş diyebilirsin ?

Kilokardeşliği, DUYGU KARDEŞLİĞİDİR aslında, yıllarca dayatılan düzenin getirdiği ruhunun ve duygularının altında ezilmemek için büyümüş, şişmiş bedenlerin, örselene örselene çaresizce öğrenilmiş ve kabul edilmiş etiketlerin, acıların, vazgeçişlerin, pes edişlerin birleştirdiği yerdir. YALNIZ DEĞİLSİN hissinin bedenlenmiş halidir. Canından, kanından olan kardeşinin bile seni hissedemediği noktada, seni hiç görmeden bilmeden hissedebilendir. Her paylaştığında ben de ben de diyebilen sıcacık, yanı başındaki,  ortak dili yürekten yüreğe konuşabildiklerindir. *( KiloKardeşliği sadece Hk Performans aktif üyelerinin buluştuğu özel bir gruptur.)

Bana gelirsek, birazdan; HK Performans Ailesine katılabilmenin şansını ve keyfini  iliklerine kadar hisseden, ömür boyu da bu ayrıcalığın bilinci ile şükran  ve minnet  duygularımı beslememe sebep olacak, GELİŞEREK DEĞİŞİM  SÜRECİMİN; bir başka deyişle,  YENİDEN DOĞUŞUMUN, TÜKETİM UYKUSUNDAN UYANIŞIMIN, MUCİZEVİ DİRİLİŞİM hikâyesini  paylaşacağım seninle.

Hoşgeldin Yüreğime :)

En başında bir ricam olacak senden, lütfen ünvan, mevkii, para, pul, ego, önyargı gibi ceketler varsa üzerinde, kapının dışında bırakta buyur gel yanıma. Çünkü HK Ailesinin kapısından da, gönül evimizin kapısında da girebilmenin ve BAŞARMANIN tek şartı,  samimiyet ve inançtan geçiyor.

Mucizevi Dirilişim deyince, aklın peri masallara gitmesin;  çünkü karşında;

1 ayda 12 kg, 2 ayda 20 kg,  6 ayda 39,5 kg veee 8,5 ayda 51 kg. vermiş, duygu dünyasından ve ruhundan tonlarca kendisine ait olmayan ağırlığı  kaybetmiş,  GERÇEĞİN TAM DA KENDİSİ olan biri var. Rakamlara takılma, çünkü rakamlar senin ancak özelliğini ve özgürlüğünü kısıtlar. Aksine GELİŞEREK DEĞİŞİM sürecinde rakamların önemi olmadığını ve bugüne kadar doğru bildiğini sandığın ve denediğin sayısız zayıflama yönteminin yanlış olduğunu öğreneceksin. Çünkü sen de benim gibi  ve her insan gibi çok özelsin, bu nedenle hepimizin GELİŞEREK DEĞİŞİM süreci de kendine ÖZEL,  BUTİK, EŞSİZ, BENZERSİZ  çünkü SANA AİT, SANA ÖZEL ve bu nedenle KESİN ve KALICI ÇÖZÜM. Kısacası sen zaten varoluşunla MUCİZESİN, sadece bunu henüz bilmiyorsun.

Zayıflama Başarı Hikâyesinin tamamı için TIKLAYINIZ.

Gelişerek zayıflamak sağlık ve kalıcılık için en doğru ve en güvenilir yoldur. Gelişerek Değişim Eğitimlerine katılarak kalıcı zayıflamak için en büyük adımı atın. HK Performans Eğitimleri ile sağlıklı ve kalıcı zayıflayarak hayal ettiğiniz bedene ulaşın.

Etiket:Gelişerek zayıflamak, kalıcı zayıflamak, HK Performans Eğitimleri

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: