15 Günde 12.6 Kilo Zayıflama Başarısı!

Başarıya ulaşmak için teslimiyet olmazsa olmazdır. Her şey farkındalıkla başlar. Doğru yolda olduğunuzun farkına varıp, önce kendinize sonra bizlere inandığınızda geleceğin sizler için çok daha farklı olacağını göreceksiniz. Değişimi önce ruhunuzda hissedecek, bedeninizde göreceksiniz. Sonrasında kaliteli, mutlu bir gelecek sizlerin olacak. Biz HK Performans olarak diyoruz ki ideal kiloda yaşamak herkesin hakkı! Neden siz de hayalinizdeki ideal kiloya kavuşamayasınız ki? Sadece bize özel web tabanlı online kilobekçiliği sistemi ve en fazla 8 kişilik, doğayla iç içe kalacağınız, eğlenerek ruhen ve bedenen hafifleyeceğiniz zayıflama kampları, hedef odaklı üstün performans eğitimlerimiz ile yıllardır bu yolda sizlerle beraber yürüyoruz. Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın alternatifsiz tek adresi HK Performans’tır. Unutmayın, bizimle…

Doğru Kapıda Doğru Anahtarlasınız!

 

15 günde 12.6 kilo zayıflayan HK Performans yatılı kamp üyesi Berke’nin Halil Kargulu ile röportajı ;

 

Halil Kargulu : Evet bugün aramızda Berke arkadaşımız var. 15 günlük tatil sürecini HK Performans kampında geçirmek üzere niyetlenmiş ve bizlerle bir araya gelmiş. Bugün 15. gün bitti, kendisini uğurlayacağız. Bakalım bu kamp sürecini nasıl değerlendirecek? Söz Berke’de…

– Öncelikle ben şunu söylemek istiyorum. Buraya ilk geldiğimde düşüncelerim tamamen farklıydı. Yine hani kibrit kutusu boyutunda yemekler yiyip, spor yaparak kilo vereceğimi düşünüyordum ama burada mentalite farklı, burada daha çok ilgi var.  Öbür türlü bir diyetisyene gidersiniz, sizle 15 dakika görüşür, sanki her şeyinizi anlıyormuş gibi konuşursunuz sonra da gidersiniz ama burada öyle olmuyor. Burada antrenman sonrası değerlendirmeler oluyor. Akşamları toplanıp konuşmalar, bilinçlendirmeler oluyor.  Sistemin kölesi olmamaya yönelik çalışmalar oluyor.  Diğer yerlerden farklı olarak beni çeken bu oldu.

Halil Kargulu : Peki aradığını buldun mu? Toplam 15 günde sen kendi rekorunu kırıyorsun. 12.6 kilo verdin yani her güne 1 kilo aşağı yukarı zayıfladın. Bu anlamda rakamsal olarak kilo verme beklentin nasıldı, burada ne umdun ne buldun?

–  Ben buranın nasıl bir yer olacağını bilmediğim için maksimum 7 civarı düşünüyordum çünkü bu kadar günü verimli geçirebileceğimizi düşünmüyordum. Kaytarılabilecek bir yer sanıyordum ama tabi burada gözetim var, öğretmenler var başımızda, onlarla birlikte yaptığımız için başarabiliyoruz. Sonra doğa yürüyüşleri var. Sadece kapalı alanda değil açık alanda da yapıyoruz. Bu, tabi insanın nefesini, huzurunu açıyor. Burada yapabileceğini anlıyorsun ve hedefini geçip, sınırlarını zorladığın anda cidden büyük bir şey başarmış oluyorsun.

Halil Kargulu : Kaç kilo geldin, kaç kilosun?

– Ben 133.8 kiloyla geldim. Şimdi 121.4 çıktım galiba.

Halil Kargulu :  15 gündeki sonuç bu diyorsun . 12.6 kilo, boyun kaç senin?

-1.90

Halil Kargulu :  Tabi daha yolumuz var ama 15 günde geldiğimiz nokta bu, sonuç itibariyle burada her şey bitmiyor. Gittiğimiz zaman okul hayatı başlayacak ama her şeye rağmen artık uyanan olma yolunda biraz adım attığımızı düşünüyoruz. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye düşünüyoruz, öyle mi? Sence uyanan ile uyanmayan arasındaki fark nasıl değerlendirilir?

– İnşallah… Uyanamayan hiçbir şeyin farkında değildir.  Her şeyi kendinin bildiğini zanneder ve bu yüzden kilo veremez, her yöntemi denediğini zanneder ama aslında hiçbir yöntem denememiştir. Uyanamayan budur. Uyanan kişi ise vücudunun problemlerini, kilosunu, nasıl kilo vermesi gerektiğini bilmeyendir.  Yani aslında, sorunun kilo vermek değil, sorunun  kilo almaya sebep olan düşünceler olduğunu bilir. Çünkü kiloyu herkes verir… Halil Hocanın dediği gibi…

Halil Kargulu : Yani dönem dönem 5 verir, 10 alır, 10 verir 20 alır, insanlar hep kilo verip alıyorlar ama sonuç itibariyle uzun yıllar geçtikçe daha kilolu bir şekilde hayatlarını sürdürüyorlar. Neden?

– Önemli olan vazgeçmemek, onlar kendilerini kısıtlıyorlar… Kendinizi asla kısıtlamayın sadece gerekeni yapın ve gerisini düşünmeyin.

Halil Kargulu : Yani teslimiyet önemli ama doğru yolda teslimiyet önemli, peki doğru yolu nasıl bulacak insanlar?

– İnsanlar HK Performans’a gelerek doğru yolu bulabilir.  Öbür türlü çok çok geniş araştırmalar yapmak lazım ve böyle araştırmalarda da doğru kaynak bulmak çok kolay değil, o yüzden bilinçlendirecek birine ihtiyaç var.

Halil Kargulu : Rehbere ihtiyaç var diyorsun o doğru rehber de sence HK Performans mı?

– Evet

Halil Kargulu : HK Performans sizi ve geleceğinizi değiştirir diyoruz sence ne kadar doğru veya yanlış?

-Bence doğru çünkü burada kilo vermekten başka neden kilo verdiğimizi, tartı psikolojisine kadar her şeyi anlıyoruz. Önemli olan burada aslında nasıl kilo verdiğimizi anlamak yoksa kiloyu her yerde verebilirsiniz. Buradan ayrıldığınızda da kilo almazsınız çünkü burada mantığını kavrıyorsunuz işin…

Halil Kargulu : Evet yani uyanan olmak böyle bir şey işte… Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak inşallah? Sağlıklı, kalıcı bir şekilde ömrünün son nefesine kadar, ideal kilonda, kendine yakışan kilonda yaşama hedefiyle olacak ama eğitim süreklilik isteyen bir şey.  Elbette dönem dönem silkelenme kürleri, buradan gittikten sonra uzaktan eğitim sistemleriyle tabi ki kendimizi destekleyeceğiz. Bugünden yarına geldiğimiz nokta mükemmel ama gideceğimiz yolumuz var. Onun için seni bu kısa sürede çok şey başardığın için takdir ediyoruz. Gerçekten seni alkışlıyoruz, çok güzel şeyler başardın. Bundan sonra  da başaracağından şüphemiz yok. Biz sana buraya renk kattığın için teşekkür ediyoruz.

– Evet. Ben size teşekkür ediyorum.

Halil Kargulu : Son olarak HK Performans’ı düşünen insanlara tavsiyelerin var mı?

– HK Performans’ı düşünen insanlar varsa düşünmesin direk gelsin diyorum ben.

Halil Kargulu : Sadece yaşasın diyorsun, evet teşekkür ediyoruz.

Açıklama :

HK Performans olarak üyemize, değerli yorumları için teşekkür ediyoruz. Devamı ve daha fazlası için alt taraftaki linke tıklamanız yeterlidir.
http://hk.com.tr/video-galeri.asp

Dünyanın en başarılı, kalıcı zayıflama programını sunan HK Performans, bedenen zayıflamanız için ruhunuzdaki ağırlıkları vermenizi sağlayan tek kurumdur. Ruhunuz tonlarca kiloda ağırlık taşırken bedeniniz saçma sapan diyet ve yönlendirmelerle hiç zayıflayabilir mi? Gerçeği yaşamak için  HK performans ailesinin neler yaptığını iyice incelemenizi öneriririz. Göreceğiniz tek gerçek şu olacak;

Biz zayıflatma işi yapmıyoruz. Biz sizlerin içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak istiyoruz. İçinize düşürebildiğimiz bir kıvılcımın, ruhunuzda alev almasını ve bedeninizdeki kiloları yakmasını hedefliyoruz. Ruhen, Bedenen ve Zihnen değişmek, 9 ay 10 günde rejuvenasyon programları için randevu alınız.
” Neden bu kadar uzun zaman? ” Demeyin. İlk üç ay sadece bedensel değişim, kalan zaman zihinsel ve metal algı ve alışkanlık değişimleri için. Yani Önce en hızlı şekilde tartıyı değiştiriyor ideal kilomuza geliyoruz. Sonra keyifle hayatın tadını çıkarırken, her giydiğinizden büyük haz alırken, büyük değişimleri de yaşamaya devam ediyoruz.

İdeal Kilo Özgürlüğümdür, Özgürlük İçin HK Performans!
www.vucudunsifresi.com
www.hk.com.tr

Etiketler :

HK Performans, Halil Kargulu, En iyi zayıflama kampı, Kalıcı Zayıflama, Web tabanlı online Kilobekçisi sistemi, Hızlı ve kalıcı kilo verme, Obezite cerrahisi, Mide kelepçesine son, Zayıflama kampları İstanbul, Zayıflama kampları Türkiye,  Zayıflama kampları Antalya, Zayıflama kampları Bodrum

Reklamlar
Önceki Yazı
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: