1 Ay’da 16.5 Kilo Zayıflama Başarısı!

Doğru yöntemlerle, kalıcı ve sağlıklı zayıflamak imkansız değildir. Kilo problemi sadece bedene dayalı bir hastalık olmadığından dolayı tedavisi de sadece bedene odaklı olamaz. Kibrit kutusu büyüklüğünde zoraki diyetlerle, kimyasal ilaçlarla vb. yöntemlerle kalıcı zayıflamak mümkün değildir. Bunu biz söylemiyoruz! HK Performans farkıyla gelişerek değişen üyelerimiz kendi ağızlarıyla söylüyorlar. Yılları aşkın tecrübesi ve sayısız ”başaran” üyesiyle HK Performans dünyada alternatifsiz, kalıcı zayıflama merkezidir. Teslimiyet ve sabır bilinciyle bize elini uzatan hiç kimseyi yarı yolda bırakmadık, bırakmayacağımızın da sözünü verdik. Farkımız nereden mi geliyor? Yalnızca HK’ya özel web tabanlı online kilobekçiliği sistemi ve doğayla iç içe kalarak kendinizi keşfedeceğiniz, eğlenerek zayıflayacağınız, en fazla 8 kişilik zayıflama kamplarıyla sizlere tam desteği vermeye devam ediyoruz çünkü biz biliyor ve her zaman söylüyoruz…

İdeal Kiloda Yaşamak Herkesin Hakkıdır!

 

 

16.5 Kilo Zayıflayan Nur Banu’nun HK Performans ile ilgili paylaşımları ;

 

Halil Kargulu : Bugün 4 haziran 2015, 1 ayını dolduran Nur Banu’yu yarın aramızdan uğurlayacağız. Bakalım 1 ayını nasıl geçirmiş? Kaç kiloda gelmiş, kaç kiloda gidiyor? Kendisini dinlemek istiyoruz. Bakalım neler anlatacak? Nur Banu kısaca kendini özetler misin?

Nur Banu : İstanbul’dan geldim. 32 yaşındayım. 1 ay önce 108 kiloyla geldim, kaç kiloyla gittiğimi bilmiyorum ama 16 kilo verdim :))
Halil Kargulu : Yarın sabah onu da öğreneceğiz ama 16,30 kadar kilo verdin. 16.30 kilo vermek 1 ayda iyi bir sonuç.

Nur Banu : Evet hocam tabi ki bir de inceldim yani.

Halil Kargulu : İnceldin hala kilolu görünüyorsun ama?

Nur Banu : Ee şişkoyum hocam çünkü hala :))

Halil Kargulu : Çünkü yoldasın hala.

Nur Banu : Yoldayım, devam ediyorum.

Halil Kargulu : Peki 16.5 kilo sadece bedeninden giden kilolar, ruhundan giden kilolar var mı?

Nur Banu : Var hocam. 16.5 ton da ruhumdan gitti.

Halil Kargulu : Peki sence bu ağırlığın genel açıklaması nasıl değerlendirilir? Derin konular bunlar, biz uzun süre konuştuk zaten.

Nur Banu : Evet hocam 🙂 Hatırlamıyorum şimdi sonuçta artık buharlaştı bütün ağırlıklar.

Halil Kargulu : Bazı şeyler anlatılmaz, yaşanır diyorsun. İşte biz de anlatılmaz yaşanırı yaşatıyoruz. Peki bu 1 ayı genel hatlarıyla faydalı görüyor musun, başka insanlara neler ifade edersin?

Nur Banu :  İlk başlarda çok tereddüt ediyordum. Hiç tanımadığım insanların arasına, sistemin içine düşüyorum diye ama ilk günden itibaren, kimi zaman sırtıma battaniye getirdiler, kimi zaman ayağıma terlik getirdiniz falan… Çok iyi baktınız bana… El bebek, gül bebek. O yüzden zaten bu aile ortamında olumsuz hiçbir şey beklenemez. Sporumuzu yaptık, eğitimlerimizi aldık. Çok memnunum, kendim için hayatımda yaptığım en güzel hatta tek şey diyebilirim. Kendim için şimdiye kadar böyle hiçbir şey yapmamıştım.

Halil Kargulu : Zaten burada da kendin olabilmek adına farklı eğitimler aldın, dolayısıyla artık veren taraf olmak değil önce kendine yakışanı yaşamayı öğrendik.

Nur Banu : Önce ben! Ben iyi olursam etrafımdakiler de iyi olur.

Halil Kargulu : Yani önce kendi önceliklerimizin farkına varmak diyelim. Biliyorsun aşırı bencillik biliyorsun mutsuzluğun da kaynağı olabilir.

Nur Banu : Evet hocam, değerli olduğumu öğrendim. İkinci haftadan itibaren de uygulamaya başladım ve sonuçlarını da aldım.

Halil Kargulu : Neden 1 ay? Biraz daha kalsaydın daha güzel sonuçlar alırdın.

Nur Banu : Çalışıyordum hocam yoksa vaktim olsaydı burada 3-4 ay kalırdım.

Halil Kargulu : Ne iş yapıyordun sen?

Nur Banu : Çevre mühendisiyim hocam.

Halil Kargulu : Bizim çevremizi nasıl değerlendirdin?

Nur Banu : Çevrenize hiçbir zararınız yok hocam :)) Çok iyi çevremiz. Tabi kilobekçiliğine devam edeceğim hocam. Tekrar vidyo çekeriz o zaman.

Halil Kargulu : Tabi buradaki asıl programımız 9 ay 10 gün.  Kilomuz kaç olursa olsun burada kamp ortamında kalıyoruz ama sonradan uzaktan eğitim sistemleriyle değişmeye, gelişmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.  Hani diyorum ya insanların zihnine 3 cümle katabildiysek bu bizim kazancımız olacak peki burada zihnine 3 cümle katabildin mi?

Nur Banu : Evet hocam. Miktar algısı mesela… Önceden bir tabak koskocaman erik gördüğüm zaman  gidip gelip 20-30 tane yerdim ama şimdi 1 tane yerim diyorum yeterli diyorum ama tamamen kendimi uzaklaştırmıyorum sadece her şeyin miktarını ayarlıyorum.

Halil Kargulu : Yani fiziksel ihtiyacı ve süreç bilincini, yani hangi süreçte neyi tercih edeceğimizi bilmemiz lazım çünkü nefsimizle mücadele ediyoruz dolayısıyla hayallerimiz önceliklerimiz arasında ilk sırada onun için tüketim sadece fiziksel ihtiyaç kadar olunca, tercih bizi yeterince tatmin edebiliyor diyorsun.

Nur Banu : Evet. Suyu çiğneme sanatı da var hocam. Önceden 30 saniyede bir tabak herhangi bir şeyi bitirirken şimdi zorlanıyorum. Bu istemeden oluyor, kendiliğinden oldu hocam, buradaki süreç içerisinde oldu.

Halil Kargulu : Tabi standart bir bilgi olarak ”hadi çok çiğneyeyim” mantığında değil, hissederek, yaşayarak değer vermek anlamında yorumluyoruz. Başka neler ifade etmek istersin?

Nur Banu : Hem üzgünüm hem mutluyum. Yeni bir hayata başlıyorum, birçok şeyi öğrendiğim için mutluyum. Sizlerden ayrılacağım için üzgünüm, burayı çok sevdim çünkü… Sizi, Sedef Hocamı…

Halil Kargulu : Artık burada bir kapın var her zaman gelebileceğini biliyorsun.

Nur Banu : Evet hocam geleceğim mutlaka, siz değerli hocalarımla inşallah yeniden görüşeceğiz.

Halil Kargulu : Peki parkurları biraz anlatır mısın? Burada  hep birlikte bir sürü parkura gittik.  Sportif faaliyetlerimizi nasıl buluyorsun?

Nur Banu : İyi buluyorum hocam. Arkadaşlarla beraber yürümek keyifli. Bir de zaten spor yapıyormuşuz gibi yapmıyoruz, çoğu eğlence, oyun şeklinde olduğu için çok güzel. Burası çok farklı bir yer. Buradan çıktığımızda ne bir diyetisyene ya da farklı bir sisteme hiç ihtiyaç yok.

Halil Kargulu : Zayıflama çemberini, bütünün içindeki parçaları artık biliyorum diyorsun, küçük parçalarla zaman kaybetmem mi diyorsun?

Nur Banu : Zaman kaybetmem tabi hocam. Ben ilaç da kullandım, diyetisyene de gittim. Her adımımda, çabalarımda biraz daha kilo aldım.  Burada Hepsini alt üst ettim hocam!

Halil Kargulu : Zayıflamaya çalışırken kilo aldım diyorsun yani herkes gibi… Aslında bütün dünyada böyle.

Nur Banu : Ama şimdi beynimden attığımı düşünüyorum. Ya da başlamaya başladım işte 🙂

Halil Kargulu : Evet başlamaya başlamak… Bak, zihnimize yazılan üç cümleden bir tanesinde bunu söyleyebilirsin. ”Başlamaya başlamayı” öğrenmek.

Nur Banu : Çok mutluyum. İyi ki sizlerin arasına katıldım. Hayatımı kurtardınız!

Halil Kargulu : Demek ki arada farklı bir dünyaya geçiş yapmak lazımmış. Biz o dünyada olmaktan çok mutluyuz çünkü burası zihni özgür olanların, kendini yasaklamayan, kendi tercihlerinin farkında olan insanların olduğu bir dünya.

Nur Banu : Sahilde mezdeke oynayabilecek kadar özgürleşti ruhum :))

Halil Kargulu : 1 ayda bu kadar kilo! Süreç daha da uzasaydı kim bilir neler olurdu? Hep birlikte güzel bir türküyle kapatalım bu anı. Teşekkür ediyorum Nur Banu, seni özleyeceğiz. Haftasonları fırsat buldukça bekleyeceğiz.

Nur Banu : Ben sizi çok özleyeceğim asıl hocam. Tüm HK ailesine çok çok teşekkür ederim!

Açıklama :

HK Performans olarak üyemize, değerli yorumları için teşekkür ediyoruz. Devamı ve daha fazlası için alt taraftaki linke tıklamanız yeterlidir.
http://hk.com.tr/video-galeri.asp

Dünyanın en başarılı, kalıcı zayıflama programını sunan HK Performans, bedenen zayıflamanız için ruhunuzdaki ağırlıkları vermenizi sağlayan tek kurumdur. Ruhunuz tonlarca kiloda ağırlık taşırken bedeniniz saçma sapan diyet ve yönlendirmelerle hiç zayıflayabilir mi? Gerçeği yaşamak için  HK performans ailesinin neler yaptığını iyice incelemenizi öneriririz. Göreceğiniz tek gerçek şu olacak;

Biz zayıflatma işi yapmıyoruz. Biz sizlerin içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak istiyoruz. İçinize düşürebildiğimiz bir kıvılcımın, ruhunuzda alev almasını ve bedeninizdeki kiloları yakmasını hedefliyoruz. Ruhen, Bedenen ve Zihnen değişmek, 9 ay 10 günde rejuvenasyon programları için randevu alınız.
” Neden bu kadar uzun zaman? ” Demeyin. İlk üç ay sadece bedensel değişim, kalan zaman zihinsel ve metal algı ve alışkanlık değişimleri için. Yani Önce en hızlı şekilde tartıyı değiştiriyor ideal kilomuza geliyoruz. Sonra keyifle hayatın tadını çıkarırken, her giydiğinizden büyük haz alırken, büyük değişimleri de yaşamaya devam ediyoruz.

             İdeal Kilo Özgürlüğümdür, Özgürlük İçin HK Performans!
www.vucudunsifresi.com
www.hk.com.tr

Etiketler :

HK Performans, Halil Kargulu, En iyi zayıflama kampı, Kalıcı Zayıflama, Web tabanlı online Kilobekçisi sistemi, Hızlı ve kalıcı kilo verme, Obezite cerrahisi, Mide kelepçesine son, Zayıflama kampları İstanbul, Zayıflama kampları Türkiye,  Zayıflama kampları Antalya, Zayıflama kampları Bodrum

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: