ZAYIFLAMA KAMPI ÜYELERİ 2015 İSTANBUL MARATONU’na hazır mıyız?

zayıflama_kampı_istanbul_maratonu

Değerli HK Performans Zayıflama Kampı üyeleri,

Kamp ekibi olarak 2015 İstanbul Maratonunda bizlerde olmayı planlıyoruz.  Günübirlik düzenlediğimiz bir etkinlik programımızda sizleri de yanımızda görmeyi isteriz. Keyifli bir şekilde köprüyü birlikte geçip hedef odaklı ilerlediğiniz bu yolda, hayallerimize bir adım daha yaklaşmanın mutluluğunu sizlerle birlikte yaşamak istiyoruz.

Not: Kampa gelebilenler için kampta, gelemeyenler için ise İSTANBUL’da bir buluşma merkezi belirleyeceğiz.  Zayıflama Kampından İstanbul’a geliş -gidiş için 2 büyük arabamız mevcuttur.

zayiflama_kampi_kilo_verme

HK Performans olarak elimizde 30 adet katılım göğüs numarası bulunmaktadır. Katılmak isteyen üyelerimiz acele etsin (: Hepinizi heyecanla bekliyoruz.
Şimdiden duyurulur. Sevgilerimizle…

**Katılım isteklerini bizlere facebook adresimiz üzerinden mesaj atarak yazabilirsiniz.
www.facebook.com/HK.Performans

Açıklama:
Zayıflama süreci, doğru yöntemler uygulandığında hızlı ve keyif alarak geçebilmektedir. Öncelikle, zayıflamak ile ilgili bildiğiniz tüm doğruları bir kenara bırakın. Geçerliliği kanıtlanmamış yöntemlerle aklınızı bulandırmanız süreç içerisinde, sistemi sorgulamanıza sebep olmakta ve kendinizi baskılamaktadır. Bu nedenle tam teslimiyet diyoruz. Bu sistemde zoraki diyetler, yasak psikolojisi yok! İçinizden geldiği gibi yaşarken dikkat etmeniz gereken altın noktalar var. Kilo psikoloji ve zayıflama alanlarında uzman rehberlerin yönlendirmeleriyle sürekli hedef bilincinde olacak fakat keyif alarak zayıflayacaksınız.  Bilinenin aksine, kilolu olmak sadece fiziksel ihtiyaçtan fazlasını tüketmekten kaynaklı değildir. Dolayısıyla bir süre, az tüketerek zayıflasak bile bizleri tüketime iten faktörleri bulmadan yani kökten çözümü sağlayamadığımız sürece verdiğimiz kiloları geri alacağımız bir gerçektir.  Tecrübeler, kodlanmış kemik düşünceleri barındırır. Her bireyin farklı kodlamaları vardır. Zayıflama sürecinde bu kodlamaları temizlemek çok önemli bir yere sahiptir. Sizler için en doğru yöntemleri bilen, yılları aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla, kişiye özel uygulamalar geliştiren HK Performans eğitim ve danışmanlık kurumu kalıcı ve sağlıklı zayıflama konusunda alternatifsizdir.  ’’ İdeal kiloda yaşamak herkesin hakkıdır!’’ Düşüncesini ilke edinmiş ve sağlıklı, mutlu bir gelecek isteyen herkesi hedefine kavuşturmayı misyon edinmiş çok özel bir kurumdur. İmza attığı başarılar, temellerini kurduğu gerçeğe dayalı bir sistemin en büyük göstergesidir. HK farkını, sisteme girdiğiniz ilk andan itibaren hissetmeye başlarsınız. GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleriyle algı değişimini sağlarken, ruhunuzun hafiflediğini görecek, bedeninizden fazlalıklarınızı kaybedeceksiniz. İşte kaybederken kazanmak böyle bir şey diyoruz! Siz de kendinizdeki bu büyük değişimi yakalamak, kalıcı olarak zayıflamak istiyorsanız HK’nın çalışmalarını takip etmenizi öneririz. Potansiyelinizdeki ‘’harikayı’’ ortaya çıkarmak için daha fazla vakit kaybetmeyin!

Etiketler: En iyi zayıflama kampı, zayıflama kampı, zayıflama merkezi, zayıflama okulu, zayıflama oteli, hk performans, halil kargulu, obezite, mide kelepçesi, mide balonu, zayıflama kampı istanbul

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: