18 Kilo Zayıflama, 31 cm Belden, 19 cm Basenden, 19 cm Göğüsten İncelme!

Hayatımızı değiştiren düşünceler denince düşünüyorum da neler neler değişti…

Eski alışkanlıklarımın beni ne kadar yıprattığını şimdi daha net görüyorum. Alışagelmişliğin tuzaklarından kendimi yavaş yavaş kurtarırken bir yandan hayıflanmamak elde değil.

Tabi hiçbir şey bir çırpıda sihirli değnek değmiş gibi değişmez ama insan biraz eğitimle biraz da istekle başladı mı her işin verimi ona göre artıyor. Şimdiki bildiklerimi yıllar önce öğrenmiş olsaydı durum eminim çok farklı olurdu…

Ben yine de keşke yerine iyi ki öğrenmişim demeyi yeğliyorum çünkü öğrendiklerimin içinde pozitif duyguların insanı olumlu yönde çok etkilediğini negatif duyguların ise aksine olumsuz etkileri olduğunu biliyorum. Her şey için belki biraz geç olabilir ama kesinlikle umutsuz düşünmüyorum. Aksine yaşayamadığım onca güzelliğin beni beklediğini düşünerek daha bir moral topluyorum. Eskiden zevk sandığım kahvaltı saatleri şimdi o kadar da önemli değil. Allah razı olsun eşim bu konuda tam destek. Ben yanında bir bitki çayı yudumlarken o da kahvaltısını yapıyor.

Zevkler düşüncelerin ürünleri değil mi zaten? Şimdi yemeyince hiçbir şekilde yemek aklıma gelmiyor ama bu duruma gelmek eğitim ve biraz da gayret istiyor.

Her şeye rağmen kat edecek çok yolum olduğunu biliyorum. Ben artık başarıyı elimden uçacak bir kuş gibi değil benim eğitimimde ve isteğimde olan bir şey gibi görüyorum. Ben istediğim için başarım kaçınılmaz böyle düşünüyorum. Eski hatalarımı artık görüyorum daha doğrusu yaptıklarımın hata olduğunu iyice anladım.

Hayatımın yemek içmek üzere kurulu olmadığını, bana keyif veren bir çok şey olduğunu keşfetmek çok güzelmiş.

Sabahları havaya göre değil kendime göre plan yapmak yeni keşiflerim arasında. Artık uykudan kalkınca sağlıkla uyandığım için rabbime şükredip namazımı kılıp kendimi bantın üzerine atıyorum hadi bakalım kilolar kim kiminle dalga geçiyormuş dercesine…

Gün içinde kahve saati gibi ya da çay saati gibi özene bezene hazırladığım tuzakları artık hayatımdan çıkardım. Onlarsız olmazmış gibi düştüğüm yanlışları artık uygulamıyorum.

Yemek yemek için ayırdığım vakitlerin kendi sonumu hazırlamak olduğunu ne yazık ki geç olsa da anladım. Şimdi suyun nasıl büyük bir nimet olduğunun farkındayım İllaki ekmek yemeden karnımın doymayacağını ya da halsiz falan kalacağımı düşünmüyorum. Böyle düşünmediğimden herhalde hiç halsizlik ya da bir açlık hissetmiyorum.

Şimdi bu halimin ve giden kilolarımın keyfini çıkarıyorum.

Her geçen gün daha da iyiye gideceğime inanıyorum. Ben elimden geleni öğrendiklerim doğrultusunda yapmaya çalışacağım. Yaşam koçum (KİLOBEKÇİM) yanımda daha ne olsun o yol gösteriyor bende gayret edeceğim, kiloların elimizden kurtuluşu yok!

B.Ü

 

Yatılı_zayıflama_kampi

 

 

Açıklama :

HK Performans  zayıflama kampı, eşi benzeri bulunmayan, temiz hava ve doğal güzellikler eşliğinde bir ruhsal arınma ve GELİŞEREK ZAYIFLAMA sistemini yaşatır. Bütün eğitim ve uygulamaları kişiye özel olarak hazırlanan çok özel ve BUTİK bir yerdir.

Pek çok insan zayıflama kampı denildiğinde işkence merkezi gibi düşünüyor fakat HK Performans zayıflama kampı, siz hayatın farklı renklerini yaşarken ruhen ve bedenen kalıcı zayıflamanızı misyon edinmiş, Türkiye ve dünyada alternatifsiz bir zayıflama kampı‘dır.

HK üyesi olmak her zaman ayrıcalıklıdır, HK’yı deneyimleyen herkes mutlak başarı olan ideal kilolarına kavuşmuştur. Böylesine yüksek başarı değerleri taşıyan bir zayıflama kampı ile hayalinize ulaşmak çok kolay! Siz de geleceğinizi değiştirmek, hızlı, kalıcı ve sağlıklı zayıflamak istiyorsanız size doğru açılan bu kapıdan girmenizi öneririz.

Doğru Kapıda Doğru Anahtarlasınız!


HK PERFORMANS EĞİTMENLERİ

Not: Yukarıda okuduğunuz başarı makalesi HK PERFORMANS üyesi tarafından yazılmıştır. Devamı ve daha fazlası için LİNKE tıklamanız yeterlidir. www.hk.com.tr/basarilar.asp

 

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: