25 Kilo Zayıflama Başarısı! 3 Bölge Toplamda 69 cm İncelme!

Bir yıl içinde yaşamış olduğum büyük sıkıntılardan sonra almış olduğum, yaklaşık 8-10 kilo beni içten içe yaralarken bununla ilgili incitici sözleri, etrafımdan duyuyor olmak artık canımı sıkmaya başlamıştı. Artık benim için hem madden hem de ruhen ciddi bir sorun haline gelmişti. Son zamanlarda kendim için alışverişe bile çıkamaz olmuştum çünkü her gidişim hüzünle sonuçlanıyordu. Ya beğendiğim kıyafetlere giremeyeceğim için asla yanaşamıyordum ya da zevkim olmayan bir kıyafeti, sırf bedenime oluyor diye almak zorunda kalıyordum. Bu nefret ettiğim bir duyguydu. Öte taraftan çevremde, zayıflamak için farklı yöntemler denerken çektikleri eziyetlere şahit olduğum ve sonrasında da tam bir fiyasko ile sonuçlanan “verilenin fazlasıyla geri alma” kısır döngüsüne düşmek istemediğimden popüler hiçbir yönteme yanaşmak istemiyordum.

Bu açıdan bakılırsa kilo vermek için ciddi hiçbir deneyimim olmadı. Kilobekçiliği adlı sistemle bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Arkadaşımın vermiş olduğu kiloları görüyordum. Fakat nasılsa geri alacak diye pek de ciddiye almıyordum fakat bekleyip gördüğümde, bunun hiç de öyle olmadığını fark ettim. Arkadaşım formunu koruyordu. Her görüştüğümüzde sistemle ilgili konuşmaya başlamıştık. Arkadaşımın  sürekli ifade ettiği şey, “Ben kilo vermekle kalmadım, hayata bakışım değişti. İnsan yaşamadan bilemez.” Zayıflamak ve hayata farklı bakmak… Bu sözlere bir anlam veremiyordum. Orada ne yapıyorlardı? Yaşanması ve görülmesi gereken neydi? Artık oldukça merak ediyordum ve son kararım, daha fazla ertelememek oldu. Hemen ben de bu sisteme başlamaya karar vermiştim. Büyük bir heyecanla Kilobekçiliği’ne yazdığım mesajın cevabını gün içinde aldım. Beni hemen aradılar. Ben açlığa asla gelemiyordum ve hemen sinirlenip saldıracak yer arayan biriydim. Bu sistem bununla baş edebilecek miydi? Bu sorular zihnimi kemirip duruyordu fakat ne pahasına olursa olsun deneyecektim. Asla vazgeçemediğim cips ve KFC tutkusu nasıl terk edilebilirdi? Her hafta sonu KFC’ye gidecek, ya da eve getirtecektik. Bir de meyan kökü şekeri olmazsa olmazlarımdandı.

Artık tek isteğim zayıf olmaktı. Daha önce aynı süreçten geçen biri olarak bana yardımcı olacak olan kilobekçime kesinlikle güvenip söylediklerini harfiyen uygulamaya karar verdim. Hazırlık aşamasında boş durmadım. WEB sayfasını her gün inceliyor, başaranların hikayelerini okuyordum. Onlar yapabildiyse ben de başarabilirim diyordum kendime. “Vücudun şifresi” kitabını 3 günde bitirdiğimde 2 kilo vermiştim bile. Böylece programa büyük bir istek ve heyecanla başladım. Heyecanım günden güne artıyordu. Daha nasıl olduğunu anlayamadan değişim başlamıştı. İnanılmaz derecede hızlı yol alıyorduk. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Evet, zayıflıyor ve değişiyordum. Aynaya bakmaya çekinen ben, içine giremediğim kıyafetleri denerken mutluluktan ağlıyordum. 2 ayda tam 20 kilo vermiştim. Çevremde, “Artık bu kadar yeter! Daha fazla paranı boşa harcama!” diyenler varken program sonrası nasıl bir yol izleyeceğimi bilemediğim için hiçbir şeyin askıda kalsın istemedim. Programımı uzattım ve iyi ki de uzatmışım ki, herkesin gelişerek yaşadığı değişimi, ben değişerek gelişim olarak yaşadım. Gerçekten de hayata bakışım değişmişti. Hayata olumlu duygularla bakmaya başladım.

Programımın bitmesiyle aynı zamanlara denk gelen olumsuzluklarla artık rahatça baş edebiliyordum. Bu değişerek geliştiğimin ispatıydı. Olumsuz her olayda yemek için bahanelerim olurdu. Artık, gereksiz yemenin problemi çözmediğini biliyordum.Her gün motivasyonumu daha da arttırarak besin dışı enerji kaynaklarımız hakkında beni bilinçlendiren çok değerli kilobekçim beni hedefe kilitleyip hayallerimi de bana emanet ederek asla yalnız bırakmadı. Her zaman yanımda olduğunu hissettirdi. Bedenim hafifledikçe, ruhumun da hafiflediğini hissettim. Hiç sıkıntı yaşamadan sıkı bir “format”la her anlamda yeni bir ben meydana geldi. Evet değiştim, hem de hafife alınmayacak kadar her anlamda büyük değişim yaşarken ruhsal anlamda da büyük gelişim yaşadım. Diğer taraftan “Çoluğun çocuğun var yeter artık! Hasta olacaksın!” diyenler oluyordu. Bu sözlerin aksine kendimi her zamankinden daha zinde ve enerjik hissediyordum. Kışın herkes yatak döşek yatarken ben grip dahi olmadım.

Beklenmedik bir yaşta ve erken başlayan bir dönemimi ertelemek için 14 aydır ilaç kullanıyordum. Periyodik olarak kontrollerim oluyordu. Programım bittiğinde yaptırdığım tahlil ve kontrollerde şok bir gelişme yaşadım. Zayıflamakla kalmamış, erken yaşımda beni yakalayan rahatsızlığımdan da kurtulmuştum. Sağlığım eskisinden daha iyiydi. Dr. artık  ilaç kullanmama gerek kalmadığını ifade ederek bıraktırmıştı. Gelişerek değişirken aynı zamanda sağlığıma kavuşmuşum. Hiçbir şekilde rakamsal kıyası olamayacak büyük bir mutluluk içindeyim. Süreç boyunca beni yalnız bırakmayıp, her anı birlikte yaşayan, sürekli olarak varlığını yanımda hissettiren kilobekçime ve sistemdeki tüm ekibe sonsuz teşekkür ederim.

İyi ki varsınız. İyi ki hayatıma girip müdahale ettiniz. Bana ve etrafımdakilere yeni bir “BEN” verdiniz.

H.Y

 

 

hk_performans_zayıflama_kampı_1

 

Açıklama: 

Türkiye ve dünya üzerinde en etkili zayıflama kampı programına sahip olan HK Performans, sizlerden aldığı geniş veriler doğrultusunda ‘’kilolu olma’’ meselesine ruh-beden bir bütün olarak derinden ele alan alternatifi ve kıyası olmayan bir eğitim ve danışmanlık merkezidir.

HK Performans zayıflama kampı ; Temiz hava ve doğa güzellikleri eşliğinde , GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimlerini kapsayan ve her gün birbirinden farklı aktiviteleri yaşarken kendi potansiyelinizi keşfedeceğiniz hedef odaklı, öze dönme programıdır. HK Performans zayıflama kampı sürecinde hayata bir bütün olarak bakmayı, önce kendinizi sevmeyi,  gelişerek değişmeyi öğreneceksiniz.

Pek çok insan, zayıflama kampı denildiğinde işkence merkezi hayal eder. Gerçeği bizimle birlikte başaran üyelerimizin deyimi anlatmaktadır. HK Performans farkı, ‘’ ANLATILMAZ YAŞANIR!’’ HK Performans zayıflama kampı ile son hedef olan ideal kiloya kavuşurken, hayatın farklı renklerini yaşamayı öğreneceksiniz. ‘’İdeal kiloda özgürce yaşamak herkesin hakkı!’’ düşüncesini misyon edinmiş Üstün Performans Uzmanlarının anlık desteği ile hayatı zirvede yaşamanın keyfini süreceksiniz!

 

HK PERFORMANS EĞİTMENLERİ

Not: Yukarıdaki başarı hikayesi HK Performans üyesi tarafından yazılmıştır. Devamı ve daha fazlası için LİNKE tıklamanız yeterlidir. www.hk.com.tr/basarilar.asp

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: