35,1 KİLO NASIL ZAYIFLADI!

zayiflama-kamplari

Kilobekçiliği programından memnuniyet dereceniz nedir? Yüzdelik bir rakam verseniz % kaç vermek isterdiniz? Neden?
%100 🙂
Neden mi? Söyleyeyim şöyle ki; hani bazı şeylerin ifade etme şeklini bulamazsınız, nasıl desem bildiğiniz bütün mısralar kabuğuna çekilmiş gibi olur. Anlaşılmaz, anlatılmaz bir güçlü ”BAĞ” oluşmakta. Adı Güven, Adı Umut, Adı Minnettarlık, Adı Fedakârlık, Adı Sırdaş olan bağlar. Birlikte yola alıyorsunuz her an:)

Kilobekçinizden memnun musunuz? Yeterli desteği alabildiğinizi düşünüyor musunuz?

Kesinlikle… Çokların var olduğu, ne kadar olumluluk varsa, hepsi için de. İnsan her zaman tek başına kendine yetemeyendir. Düşünün ki bu özel durum için de, daha hassas, daha alıngan, azcık kırılgan olabiliyor. Bir yola çıkmışsınız ve her adımınız bir uçuruma gider sanıyorsunuz, öylesine ürkek adımlarınız oluyor ki yürürken, hep tökezleyerek ayakta durmaya çalışıyorsunuz. Fakat size sunulan bir ışık, bir umut var… Onun kutsallığı sizi sarınca, dağları bile aşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki sırtınız bir dağa yaslı, elleri hayallerinizin ellerini tutuyor, fanusu ile sizin yolunuza ışıklar saçmakta. Benim Kilobekçimde aldığım ”Desteğin” anlamı şimdilik böyle.

Kilobekçinizi hangi özellikleri ile tanımlarsınız?
Saygın yüreğim…

Yol arkadaşım…

Can dostum…

Yüreğimin sırdaşı…

Yolda yürürken, ben hep geç kalıyorum. Ona yetişemiyorum fakat bilmiyor ki onun adımlarını toplayarak yürüyorum. Adım adım ona doğru.

Halil Kargulu HK Performans 108

Takip kontrol sistemi yeterli mi? Daha iyi olması için ne tavsiye edersiniz?
Çok güzel bir yöntem, neyi ve nasıl yememiz gerektiğini, miktar algımızın ne denli başarılı olma yolunda ilerlemesini sağlayan sistem. Ben çok memnunum her yazışım da nasıl tüketimler yaptığımın bilincine eriyorum. Her ”kutucuk” bizi anlamaya çalışıyor, içimizde ne varsa akıtıyor klavyenin tuşlarından. Biraz da ruhen de olsa, Kutsal Asalarımız bizleri tanımış oluyorlar, bedenimiz yağla kaplı olsa da yüreğimiz onlara gerekli mesajı vermekte sistem sayesin de.

Halil Kargulu HK Performans 115

Kilobekçiliği sistemine katılmaya nasıl karar verdiniz? Neden Kilobekçiliği programını seçtiniz?
Benim bu ”Aileme” katılma hikayem Sayın Patronum sayesinde oldu. Kendilerine müteşekkirim. Kendileri de aynı programın, HK PERFORMANS ailesinin içinde olan birisidir. Bu sayede tanışmış oldum Kilobekçiliği sistemiyle, çok özel bir bağ. Çok sağlam, çok güvenilir bir o kadar da samimi. Beni, benden daha çok düşünen ve yaşama isteğini her an kulağıma fısıldayan, mısralarıyla 🙂

Programa başlamadan önceki kilonuz ve ölçüleriniz ile bugün geldiğiniz noktadaki kilo ve ölçüleriniz arasındaki fark ne kadardır? Bu değişimi ne kadar zamanda yaşadınız?
Öncemi, artık unuttum desem acaba ayıp mı ederim? Öncem de yaptığım tüm çabalarım ağır aksak, erimeler. Burada yaşadığım ise her gün yeni ”ben’le uyanıyorum güneş aydınlığına yürürken bile her adımım da değiştiğimi hissediyorum ki böyle inanın, karşıma çıkan hep aynı şeyi söylüyor; ne kadar çok değişmişsin, gençleşmişsin, güzelleşmişsin, zayıflamışsın.
Hani diyet yapan herkes nedense asabi olur. Kimse yanın da doğru düzgün bir şeyler yiyemez. Şimdi ise tebessümlerim gıda gibi yüreğimi benliğimi doyuruyor. Besin dışı beslenmek, yaşamın en gerekli gıdası.

 

Halil Kargulu HK Performans 117

Üstün performans uzmanı ve Kilobekçiliği sistemi kurucusu Halil KARGULU hakkında düşünceleriniz nelerdir? Çalışmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Sayın HALİL KARGULU Bey’e öncelikle böylesi anlamlı verimli, sağlıklı bir kurumu kurduğu için, kendilerine minnet ve müteşekkirliğimi sunmak isterim. Kendisinin yaşadığı ve etrafına nasıl fayda saylarım, düşüncesiyle yola çıkmanın, böyle bir ”AİLE” oluşturmanın hazzını bizlerle yaşaması çok güzel bir duygu. Ve kitabında ki yaşamını okurken dedim ki, aynen zorlukların içinden hayata kafa tutan bende buradayım, hem de zemherinin ortasın da açan ”KARDELEN” misaliyim gibi algıladım. Hepimizi kendi ordusuna gönüllü ”Nefer’i olarak kabul ettiği için teşekkürü borç biliyorum. Öylesine güzel bir yolun köprüsü kurduk ki hayallerimizi, düşlerimizi, inançımızı, güvenimizi aynı anda hep birlikte, geçebiliyoruz yüreğinin köprüsünden. Ve kendilerini  ”KADINDAN SORUMLU BAKANIMIZ”  olarak yüreğimce ilan ediyorum:)

Sayın Halil Bey; böyle bir kurum gerçekleştirmişsiniz ki ölümsüz ”HAYRAT” gibi. Bizim gibi dış görünüşü azcık iri gözüken fakat asıl yüreğimizi okuttuğunuz için, sizin önünüz de saygıyla eğiliyor, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Özellikle KİLOBEKÇİLİĞİ uygulamasını yaptığınız için ayrıca ömür boyu minnettarım, onların sayesin de, kendi hedefimize ıskalamadan varmanın hazzı hep içimiz de. Çünkü ellerimiz de KUTSAL ASALARIMIZ var tökezleme şansımız asla olmuyor. Hepinize ettiğimiz  ‘DUA”lar   ”O”nun katında kabul olması dileğiyle…
Saygı ve Hürmetlerimle…

 

Zayıflama Kampı 005

Kilo bekçiliği ücretlerini; hizmet yoğunluğu, kalitesi ve anlayışını göz önünde bulundurarak pahalımı, yoksa hayatı yeniden yaşamak ya da yeniden doğuş için bir şans olarak değerlendirip verilen hizmet bedeli için çok uygun diyebilir miyiz? Sizce maddi karşılığını ve üyelik ücretlerini neye göre kıyas yapmalıyız?

Ne ucuz ki? Bu kurum ki, bizim sağlığımız için çaba sarf eden bir sağlık merkezi. Ben bile alabiliyorsam hizmet, herkes kendisi için, bir kere de lütfen bir şeyler yapsın.
Ben bir MUCİZE isem bu kurum benim İDOLÜMDÜR.

Nerelere boşuna harcamalar yapıyoruz ki, şükür ki aile olarak hazır gıda(burger vs gibi) tüketimimiz asla olmuyor. Onlara harcayacağınız para yerine Turbomend için yatırım yapmak daha akıllıca, daha sağlıklı, daha enerjik, daha besleyici, üstelik beslerken bizi ERİTİYOR daha ne olsun. Anadolu’da bir söz vardır, CEKETİMİ SATAR,YİNEDE ALIRIM.:)

 

zayiflama-kampi-02

Saygıdeğer  Kilobekçimin bende oluşturduğu vasıflar şunlar;

Ben diye birinin varlığını bana tanıtması.

Hayallerimin ellerinden tutması.

Bana benim bile değer vermediğim halde, kendilerinin bana paha biçmesi.

Bir mucize olduğumu hatırlatması.

Değerimin, her şeyden önce geldiğini söylemesi.

Bana sporu sevdirmesi.

Benimle birlikte, yolda yürümesi(gerçi hiç yetişemiyorum o ayrı, kendisi ışık hızı ile yürüyor çünkü)   🙂

Bana yakışanın en çok AF olduğunu öğretmesi.

Tebessümlü sabahlarımın daha çok artması.

Tutunduğum hayatın halatına ”EL”  vermesi.

Bana asıl gıdanın ne olduğunu besin dışı beslenmenin anahtarını vermesi.

Herkesle sabahları selamlaşırken Hera’nın değerinin farkına vardırması.

Var olan vasıflarımı dışa vurmamı sağlaması.

Saklı köşkümde ki saklı sandığımın kapağını aralaması.

Humanist yapımın daha da gelişmesi için çabalaması.

Bana yol göstermek adına paylaşımlarını naif bir şekilde yazım diliyle kıssadan hisseler göndermesi kırmadan incitmeden.

A.K

zayiflama-kampi-02

ALINTI: Okumuş olduğunuz Program Sonrası Değerlendirme anketi HK Performans ONLİNE ZAYIFLAMA SİSTEMİ olan KİLOBEKÇİĞİ üye yorumudur. Daha fazla üye yorumu ve fotoğraflı başaran hikayeleri okumak istiyorsanız www.hk.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Zayıflama Programları hakkında bilgi almak için; arayabilir ya da mesaj yazabilirsiniz: www.geliserekzayiflama.com/iletisim

zayiflama_kampi_03

Açıklama : 

Hızlı ve sağlıklı zayıflamak,  KALICI şekilde HK Performans desteği ile gerçekleşir.

Türkiye’de ve dünyada bir eşi daha bulunmayan, şahısa özel butik çalışmalarla hem eğleneceğiniz hem de belirlediğiniz hedef olan İDEAL KİLOYU bir an olsun unutmayacağınız, zayıflamak için çok özel bir sistemini yaşatır.

Uzman kadrosu ve donanımlı rehberler ile sürekli ve anlık desteği sağlar. ”İdeal kiloda özgürce yaşamak herkesin hakkıdır!” sloganıyla bütün önceliğimiz ”İNSANDIR”  HK Performans, obezitenin nedenlerini bilen ve zayıflamak için bütün çözümleri uygulamalarında göreceğiniz alternatifsiz bir eğitim ve danışmanlık merkezidir. Kalıcı zayıflamak ve hızlı kilo vermek için en doğru adrestir.  Siz de zayıflamak, ince, fit bir bedende yeni bir yaşantıya adım atmak istiyorsanız, size doğru açılan bu kapıdan içeri girmenizi öneririz.

HK sizi çok yönlü destekler, geliştirir ve değiştirir

HK PERFORMANS EĞİTMENLERİ

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: