Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sisteminde Nasıl KİLO VERİLİR?

zayiflama kamplari_013

Programa tekrar döndün, sendeki değişiklikler nelerdir? Bu sefer bir öncekine sürecine göre neler düşünüyorsun ve bu sürecinde nelere daha fazla dikkat ediyorsun? Kalıcılık ve sağlıklı zayıflamak adına neler yapılması gerektiğinden bahseder misin?

Bendeki değişiklikler… Bu sefer bu son sürecimde,  çok panikledim. Son kiloma inanamadım, moralim aşırı derecede bozuk döndüm online zayıflama sistemine… Kilo anlamında moralim bozuk olsa da, iç huzurum iyiydi, tekrar kilo verebilirim zaten.  Kilo vermek için döndüğüm için daha sakindim, inançlıydım sadece bana yol arkadaşına ihtiyacım olduğu için, bu zamana kadar öğrendiklerimle gidemediğim için, yol arkadaşına rehbere ihtiyaç hissettim, ona teslimim sakin ve huzurluyum. Biliyorum ki zaman zaman işler yolunda gitmeye bilir bunların sabırla aşılabileceğini biliyorum.

zayiflama kamplari_016

Sürecimde nelere mi dikkat ediyorum?

Sağlıklı ve kalıcı zayıflamak için devamlılığı sağlamak adına gayret gösteriyorum, sevdiğim, keyif aldığım sporları yapmak istiyorum.

Yeni bir karar verip yeni bir hayata başlamak sorumluluk almaktır ve kararlılıkla kararımızda tutarlı olursak düşlediğimiz hayale kavuşmamıza bunun içinde o hedefe odaklanmamız gerekir. Bir seçim yapmalıyız ve bizim için bu hedef varmamıza engel olan tüm zararlı alışkanlıklarımızdan vazgeçmektir.

Kararlı olmamızın ilk şartı inançtır. Kendimize ve hedefimize olan inancımızda başarılı olacağımıza ve performansımıza güvenmeliyiz. Kendimize inanmasak, başarı göstermiş olsak bile sonuna kadar sürdüremesek yarı yolda kalırız.

Kalıcı başarı uzun vadeye yayılmalıdır.  Zayıflamada başarı sağlandıktan sonra kalıcı olamasak öğrendiğimiz bilgiler kuma yazılmış bilgiler gibi gelen ilk dalgada silini verir.

Başarının sürdürülebilir olması için başarıyı güçlü tutmak, yaptığımız her eylemi severek yapmak sevmek ve iç huzuru da sağlamak gerekli…

zayiflama kamplari_018

Hedefi ertelemek, yapılan işi ertelemek, yarı yolda sıkılıp bıkıp usanmak yorgunluktan başka bir işe yaramaz. Azmetmek, sabretmek, hayal kurmak hayali her daim canlı tutmak, haftalık ve aylık hedefler koymak bizi bıktırmadan, yormadan bütün düşündüğümüzde gözümüzde varacağımız hedef dağı aşmak kadar zor olur ve sıkılmamıza sebep olur.

Unutmamamız gereken yol adım adım, merdiven basamak basamak, kilo da gram gram gider…

Bu kiloları 3 ayda almadım ki 3 ayda vereyim…

Sabrın halledemeyeceği sorun yoktur.

A.Ş.

zayiflama kamplari_020

AÇIKLAMA: Okumuş olduğunuz kalıcı zayıflama süreci yazısı yeni nesil uzaktan eğitim sistemi üyesi tarafından yazılmıştır. Yazının devamını okumak ve kalıcı zayıflama fotoğraflarını görmek için www.hk.com.tr adresini ziyaret ediniz.

HK Performans ailesi olarakGELİŞEREK ZAYIFLAMAprogramlarımızla sizlerin kalıcı zayıflamanızı amaç edinerek, uzman kadromuz ve eğitmenlerimizle KİLO PSİKOLOJİSİNE derinden değinerek, ruhen taşıdığının onca yükten arınmanızı sağlıyoruz. Gerisi hayalini kurduğunuz fit bir beden de sağlıklı bir yaşam…

Web tabanlı online zayıflama sistemimiz ya da zayıflama kampımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

 

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • HK PERFORMANS ZAYIFLAMA KAMPI

  • KALICI ZAYIFLAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN!

  • ZAYIFLAMA KAMPINDA KALICI ZAYIFLAMA

  • Zayıflama Kampı

    HK Performans!

  • Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: